Koncert strzelecki Baryczy

Bardzo jednostronny przebieg miało spotkanie, w którym Barycz Sułów rozstrzelał na wyjeździe łomnicki KS 6:0 rozstrzygając spotkanie już w pierwszych 45 minutach kiedy to podopieczni trenera Janusza Kudyby aż pięciokrotnie znaleźli drogę do bramki strzeżonej przez Kacpra Biernata.

Beniaminek z Łomnicy dzielnie bronił się przed naporem faworyzowanych gości do 21 minuty kiedy to worek z bramkami rozwiązał Damian Celuch. Im dłużej trwało spotkanie tym bardziej zaznaczała się przewaga przyjezdnych czego efektem były dwa kolejne trafienia autorstwa Piotra Grzelczaka. Swojego gola w 42 minucie dołożył Mateusz Stempin a tuż przed przerwą popularnego dopelpaka skompletował Celuch.

Mając wynik 5:0 uzyskany w pierwszej połowie goście mogli w drugiej odsłonie skupić się na pełnej kontroli boiskowych wydarzeń bez konieczności forsowania tempa. Dzieła zniszczenia w doliczonym czasie gry dopełnił Marcin Wdowiak przypieczętowując w pełni zasłużone zwycięstwo Baryczy, która tym samym mocno trzyma się ligowego topu zgromadzając na swoim koncie 21 punktów po ośmiu rozegranych seriach gier.

KS Łomnica – LKS Barycz Sułów 0:6 (0:5)

Bramki – Celuch x2, Grzelczak x2, Stempin, Wdowiak.

KS Łomnica (wyjściowa 11) – Biernat – Gorczyca, Kucharczyk, Woliński, Kowalski, Szaciłło-Kulikowski, Fedorowicz, Wrzal, Kapusta, Turczyk, Okowiński

LKS Barycz Sułów (wyjściowa11) – Budziński – Wdowiak, Tomaszewski, Stempin, Paradowski, Bąk, Grzelczak, Puchała, Kotowicz, Bachta, Celuch

Paweł Piątek

Paweł Piątek – absolwent Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej na kierunku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej ze specjalizacją Public Relations. Pierwsze zawodowe szlify zebrał jako praktykant w biurze prasowym ekstraklasowego KGHM Zagłębia Lubin by później na dłużej nawiązać współpracę z regionalnym portalem e-legnickie.pl Piłkarsko związany niegdyś z Przyszłością Prusice gdzie łączył obowiązki prezesa klubu i zawodnika. Cenne doświadczenie zebrał również jako sędzia piłkarski. Pasjonat piłkarskich niższych lig. Prywatnie kibic Arsenalu Londyn.