SKARB KIBICA KD IV LIGI. Lato 24′

Początek zmagań w Koleje Dolnośląskie IV lidze już w pierwszy weekend sierpnia, a w tym tekście znajdziecie wszystko co najważniejsze w okresie między rozgrywkami – transfery i wyniki sparingów. Podobnie jak pół roku temu, prezentujemy SKARB KIBICA Koleje Dolnośląskie IV ligi!

Barycz Sułów


Sparingi:
13.07 Karkonosze Jelenia Góra 2:0 (Wiktor Kacprzak, Jakub Gil)
17.07 Górnik Polkowice (18:00) – Polkowice
20.07 Śląsk II Wrocław
24.07 Jarota Jarocin
27.07 Pogoń Nowe Skalmierzyce
31.07 Miedź II Legnica (SUPERPUCHAR)

Bielawianka Bielawa


Sparingi:
17.07 Polonia-Stal Świdnica (18:30) – Świdnica
20.07 AKS Strzegom
24.07 Galakticos Solna
27.07 Spartak Police nad Metuji
27.07 Karolina Jaworzyna Śląska

Błyskawica Gać


Sparingi:
13.07 Piast Żmigród 2:2 (Jakub Pancerz x2)
17.07 Zenit Międzybórz (18:30) – Gać
20.07 Odra II Opole (11:00) – Gać
24.07 Stal Brzeg (18:30) – Gać
27.07 KS Bogacica (11:00) – Bogacica

Chrobry II Głogów


Sparingi:
14.07 Stal Jasień 0:2
17.07 Polonia Leszno (18:30)
28.07 Dąb Przybyszów

Górnik Złotoryja


Sparingi:
14.07 Sparta Grębocice 6:0 – (Mateusz Jaros, Łukasz Chodyga, Mateusz Firlej, 3x testowani)
20.07 Stal Jasień (w Warcie Bolesławieckiej)
25.07 Konfeks Legnica
27.07 BKS Bolesławiec

Iskra Księginice


Sparingi:
17.07 BKS Bolesławiec (18:00)
20.07 Legsad Kościelec
24.07 Polonia Środa Śląska
27.07 Iskra Kochlice

Lechia Dzierżoniów


Sparingi:
13.07 Małapanew Ozimek – 1:2 (1:1) – (Kamil Juraszek)
17.07 Piast Nowa Ruda – 18:30 (Dzierżoniów)
20.07 Fortuna Głogówek – 12:00 (Głogówek)
24.07 AKS Strzegom – 18:00 (Dzierżoniów)
27.07 Orzeł Ząbkowice Śląskie – 12:00 (Dzierżoniów)
30.07 Górnik Wałbrzych – 19:00 (Dzierżoniów)

Łużyce Lubań

Sparingi:
17.07 Lotnik Jeżów Sudecki (18:30)
24.07 Chrobry Nowogrodziec (18:00)
20.07 Włókniarz Leśna

Moto-Jelcz Oława

Sparingi:
17.07 Stal Brzeg (17:30) – Oława

Orzeł Mysłakowice

Sparingi:
20.07 Górnik Wałbrzych
24.07 Apis Jędrzychowice
27.07 FK Nachod

Orzeł Ząbkowice Śląskie

Sparingi:
12.07 Spartak Police nad Metuji 2:4 (testowani x2)
17.07 LZS Starowice (wyjazd) – 18:00
20.07 WKS Wierzbice (wyjazd)
24.07 LZS Domaszkowice (wyjazd)
27.07 Lechia Dzierżoniów (wyjazd)

Piast Nowa Ruda

Sparingi:
13.07 Karolina Jaworzyna Śląska 2:0 (Karol Garwol, Karol Wiącek)
17.07 Lechia Dzierżoniów – 18:30 (Dzierżoniów)
20.07 Skałki Stolec 11:00
27.07 Zdrój Jedlina Zdrój 11:00

Piast Żmigród

Sparingi:
13.07 Błyskawica Gać 2:2 (Sołtyński, Widerski)
19.07 Ślęza Wrocław (Żmigród)
20.07 Polonia Leszno (Leszno)
27.07 Zagłębie Lubin U-19 (Żmigród)

Polonia-Stal Świdnica

Sparingi:
13.07 Stal Brzeg 1:3 (Michał Łaski)
17.07 Bielawianka Bielawa
20.07 Słowianin Wolibórz
27.07 AKS Strzegom (Strzegom)

Polonia Środa Śląska

Sparingi:
17.07 Rokita Brzeg Dolny – 19:00
20.07 Iskra Księginice
27.07 Prochowiczanka Prochowice

Prochowiczanka Prochowice

Sparingi:
13.07 Zryw Kłębanowice 7:0
20.07 Konfeks Legnica
27.07 Polonia Środa Śląska

Słowianin Wolibórz

Sparingi:
13.07 Polonia Trzebnica – 3:0 (Dorian Krakowski, Łukasz Szczepaniak 2)
20.07 Polonia-Stal Świdnica
24.07 Karkonosze Jelenia Góra
27.07 Polonia Nysa

Sparta Grębocice

Sparingi:
14.07 Górnik Złotoryja 0:6
20-21.07 Dozamet Nowa Sól
28.07 Promień Żary

p4p football

redakcja@p4p.football
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Inni kibice interesują się

Redaktor Dawid poleca

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x